Iedzīvotāji var sākt lietot oficiālās elektroniskās adreses sistēmu

.

klepjdators unsplashSākot ar 2019. gadu, iedzīvotāji un juridiskās personas aicināti pieteikties oficiālajai e-adresei valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv. Aktivizējot e-adresi, lietotājs saņems visas tās ziņas no valsts un pašvaldību iestādēm, kuras agrāk tika sūtītas pa pastu uz deklarēto adresi, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Daudzbērnu ģimenēm iespēja saņemt saldumu paciņas

.

konfektesAicinām novada daudzbērnu ģimenes līdz 26. janvārīm izņemt pašvaldības dāvātās saldumu paciņas bērniem! Saņemšana, uzrādot ielūgumu, Carnikavas tautas namā "Ozolaine", Jūras ielā 1A katru darba dienu no pl.8.00-12.00 un no 17.00-20.00.

Lai NĪN atlaidi saņemtu par visu 2019. gadu, decembrī jāvēršas domē ar iesniegumu

.

NIN bildeAtgādinām iedzīvotājiem – lai arī 2019. gadā saņemtu nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu 70% apmērā par vienu mājokli, vēl šogad jāvēršas Carnikavas novada domē ar iesniegumu. Tiem, kuri iesniegumu par NĪN atvieglojumu iesniegs vēlāk – 2019. gada janvārī, februārī utt. – atvieglojumus piemēros un pārrēķinu veiks, sākot no nākamā mēneša pēc iesnieguma pieņemšanas domē.