Dabas parkā “Piejūra” apsaimniekos mežainās kāpas

.

mezainas kapas ziemaDabas parkā “Piejūra” šogad turpināsies biotopu apsaimniekošanas darbi, tiek plānots apsekot mežainās kāpas. No parkā konstatētajiem biotopiem, mežu biotopi ir izplatītākie – tie aizņem apmēram 79% parka teritorijas. Mežainās kāpas ir viena no dabas parka lielākajām vērtībām un tā apsaimniekošanai ir liela nozīme biotopu saglabāšanā.

FOTO: 2018. gads novadnieku tvertajos foto mirkļos

.

Inta Nuķe Starp debesīm un GaujuCik skaists ir Carnikavas novads visos gadalaikos – par to vēlreiz pārliecināmies, pārlūkojot novadnieku iesūtīto skaisto foto mirkļu galeriju. Paldies visiem, kas 2018. gada rudenī atsaucās aicinājumam dalīties ar gada skaistākajiem fotoattēlos tvertajiem mirkļiem, kas iemūžināti tepat Carnikavas novadā. 

Padomi Ziemassvētku eglītes meklējumos

.

EgliteTuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads, un gandrīz katrā māja būs izvēlēta svētku eglīte. Tā var būt pirkta tirgū, izvēlēta veikalā vai stādaudzētavā podiņā, lai pēc tam pavasarī tiktu stādīta dārzā kā rotājums, vai arī noskatīta kādā mežā. Lai gājiens pēc Ziemassvētku eglītes nepārvērstos par nepatīkamu piedzīvojumu, pašvaldības policija atgādina dažus noteikumus, kuri obligāti jāievēro.

Maksa par atkritumu apsaimniekošanu no 2019.gada 1.janvāra palielināsies nedaudz mazāk kā vēstīts iepriekš

.

clean r logoVides pakalpojumu sniedzējs SIA "Clean R" informē, ka iedzīvotājiem 2018. gada 29. novembrī izsūtītajā informācijā par atkritumu apsaimniekošanas tarifu ir veiktas korekcijas un no 2019. gada 1. janvāra atkritumu apsaimniekošanas tarifs būs nevis 15,15 eiro (iesk. PVN 21%) par vienu kubikmetru, kā vēstīts iepriekš, bet gan 14,94 eiro (iesk. PVN 21%).