Novadniekiem iespēja bez maksas apgūt braukšanu ar airu dēli jeb SUP

.

SUP 800Pieteikšanās bezmaksas nodarbībām braukšanā ar airu dēli jeb SUP beigusies - visas vietas apmācību grupā ir aizņemtas.
 
Ar Eiropas sociālā fonda (ESF) finansiālu atbalstu Carnikavas novada iedzīvotājiem augustā ir iespēja piedalīties bezmaksas nodarbībās braukšanā ar airu dēlis jeb SUP (stand up paddle board - angļu val.)
 
Nodarbībās aicināti pieteikties pieaugušie, kā arī var pieteikt bērnus vecumā no astoņiem līdz 18 gadiem, un kopumā projekta ietvaros 30 cilvēku katrs vienā nodarbībā varēs apgūt šo ne tik sen pazīstamo sporta veidu.
 
Augustā notiks trīs nodarbības:
- 13. augustā no plkst. 10 līdz 12.30 un no plkst. 12.30 līdz 15.00 pie Lilastes ezera;
- 20. augustā no plkst. 10.00 pie Lilastes ezera.
 
Ikvienam dalībniekam, kurš piedalīsies projektā, pirms nodarbības būs jāaizpilda aptaujas anketa un jāparakstās dalībnieku sarakstā. SUP apmācību nodrošina SIA "Reklāmas un servisa firma "Butafori"". Pieteikt dalību var, rakstot uz e-pastu: vilis.zinkevič, jānorāda vēlamais nodarbības datums.
 
Aicinām novadniekus apgūt jaunas iemaņas un aktīvi pavadīt brīvdienas!
 
Par projektu:
Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/046 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā" mērķis ir - veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Carnikavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši, teritoriālās nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.
Projekta ietvaros apstiprinātais budžets ir 70 263,00 EUR.
Projekts tiks īstenots līdz 2019. gada 31. decembrim.
 
ES 2020 ESF