Carnikavas novada esošiem un topošiem uzņēmējiem jūnija sākumā Siguldā būs iespēja uzzināt par eksporta atbalsta iespējām

.

28377581 343293262828497 3348019000262935920 n2018. gada 7. jūnijā Siguldā - viesnīcas Sigulda telpās, Pils ielā 6, notiks seminārs “Eksports – rīks konkurētspējas palielināšanai pasaules tirgū”. Tajā Carnikavas novada esošie un topošie uzņēmēji varēs vienkopus uzzināt par valsts sniegtajām atbalsta iespējām eksporta attīstībai.

 
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina jaunos un pieredzējušos eksportētājus piedalīties seminārā, lai uzlabotu zināšanas par ārējo tirdzniecību. Seminārā tiks sniegti praktiski padomi, kā uzņēmumam novērtēt tā eksportspēju, vai nepieciešams izstrādāt ārējo tirgu apgūšanas plānu, kā arī citu informāciju, kas nepieciešama, lai veiksmīgāk uzsāktu vai attīstītu eksportu uz ārvalstīm.
Seminārā PA “Siguldas attīstības aģentūra” vadītāja Laura Skrodele prezentēs par iespējām uzņēmējdarbībā Siguldā. Par ārvalstu tirgiem stāstīs Katrīna Zelle – LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas projektu vadītāja pārtikas nozarē. Diāna Karacejeva – finanšu institūcijas ALTUM Centra reģiona vadītāja iepazīstinās ar ALTUM finanšu instrumentiem eksporta veicināšanai. KNAB pārstāvis informēs par likumiem, kas darbojas ārpus nacionālajām robežām un kas ir svarīgi uzņēmuma reputācijas veidošanai ārvalstīs.
Eksporta pieredzes stāstos dalīsies vietējie Latvijas uzņēmēji - Viktors Grūtups no SIA "Rāmkalni Nordeco" Inčukalnā un Dainis Bonda no SIA “Rubrig" Ādažos.

Dalība Carnikavas novada esošiem un topošiem uzņēmējiem ir bez maksas, taču vietu skaits būs ierobežots. Reģistrēšanās pasākumam ŠEIT:

Pasākuma programma ŠEIT.
LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.
Signe Millere, Siguldas biznesa inkubators