Drukāt

Jauna pūļa finansēšana platforma jauniešu sociālā biznesa ideju īstenošanai

.

mekle idejas 800Mudinot jauniešus no Baltijas valstīm radīt idejas sociālajā uzņēmējdarbībā, Sociālās inovācijas centrs kopā ar partneriem no Lietuvas, Igaunijas, Itālijas un Francijas ir īstenojis lielisku platformu jaunām sociālā biznesa idejām ImpactYouth!
 
Platforma piedāvā līdz 35 gadu veciem jauniešiem no Baltijas valstīm iespēju šajā platformā 30 dienu garumā prezentēt savas biznesa idejas un īstenot aktīvu kampaņu finansējuma vākšanai. Pirmajām 30 www.impactyouth.eu publicētajām idejām būs iespēja turpināt kampaņu 60 dienas! Noteikums - lai iegūtu līdzekļus, kampaņas laikā ir jāsavāc vismaz 75% no pieprasītā finansējuma apjoma!
 
Uzsākot risināt sociālas problēmas, izmantojot biznesa modeļus, jaunajiem uzņēmējiem bieži vien trūkst sākuma kapitāla, finanšu atbalsta mehānismu. Jo īpaši tas attiecas uz sociālajiem uzņēmumiem, kam ne vienmēr ir vienlīdzīgas iespējas konkurēt ar biznesa sektoru, jo īpaši sākotnējā idejas attīstības stadijā.
 
Jaunā pūļa finansēšanas platforma www.impactyouth.eu būs lielisks rīks, lai veicinātu uzņēmumu veidošanu un attīstību. Kopīga finansējumu - attīstības platforma ļaus galvenokārt maziem un vidējiem uzņēmumiem, uzsācējiem un starpkopienu projektiem atrast savus finansētājus, kā arī investoriem atrast idejas un projektus, radot iespēju atablstīt jaunus, inovatīvus projektus un vienlaicīgi palīdzēt risnināt dažādas sociālās problēmas gan lokālā, gan reģiona līmenī.
 
Jums ir ideja, kā uzlabot savas kopienas dzīvi? Varbūt ideja, kā palīdzēt noteiktām sabiedrības grupām? Varbūt tā ir saistīta ar izglītības pieejamību vai nodarbinātības veicināšanu? Jauns biznesa modelis? Jums ir nepieciešams starta finansējums! Ienāc www.impactyouth.eu!
 
Vēlaties sniegt ieguldījumu jauniešu biznesa ideju attīstībai un palīdzēt risināt sociālas problēmas? Šī nav ziedošanas platforma, bet reāla iespēja ieguldīt biznesa projektos! Ienāc www.impactyouth.eu !
 
 
Šī publikācija ir tapusi projekta "Sociālās uzņēmējdarbības attīstīšana un veicināšana jaunatnes sektorā" ietvaros. Par publikācijas saturu atbild projekta vadītājs un tas ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas vai Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras viedokli.
 
Kontaktinformācija:
Anita Stirāne, projekta vadītāja
www.socialinnovation.lv